Juul Nasıl Kullanılır?

Juul cihazlarının en büyük özelliği pratik kullanım imkanı sunmasıdır. Kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Juul, kendi kategorisinde kendine ait özgün bir çizgisi olan ve üst segment kalite standartlarına uygun bir şekilde, Amerika Birleşik Devletleri?nde üretilmiş olup, üretildiği ilk günden beri müşteri sayısı hızla artarak milyonlara ulaşmıştır.

Kullanıcıların göstermiş olduğu ilgi ve memnuniyet sebebiyle üretimi daima artmakta ve kalitesini korumaktadır. Juul cihazlarının ilgi görmesinin en büyük sebeplerinden biri, ayarlara ya da düğmeye gerek kalmadan kendine özel Pod?u ile çalışıyor olmasıdır. Juul cihazlarının üzerinde bulunan ışıklı gösterge panelleriyle cihazınızın şarj durumunu kontrol edebilirsiniz. Cihazınızın üzerinde beyaz ışık yanıyorsa Juul cihazınızın şarjı bitmiş demektir. Eğer ışık sarı renkte ise sarjınız azalıyor.

Juul üzerindeki ışık yeşil ise cihazınızın şarjı doludur. Ayrıca Juul cihazınızı USB şarj aleti ile şarj ederseniz ortalama 1 saat gibi çok kısa bir sürede cihazınızın şarjı dolar. Juul siparişi verdiğinizde müşteri gizliliği esas alınarak cihazınız kapalı kutuda ve özel ambalajında adresinize gelir.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Forum'dan Seçmeler