Ekmek arası kuşbaşı ;)

İftara kadar sabırsızlanıyorum. Afiyet olsun:) önce hangisini yesem acaba

1 Yorum
meltem.angel Nasıl da lezzetli olmuşlar 3 Mayıs 2021, 17:39
Tüm Yorumları Göster
Unvan değişikliği - Kurumlar arası geçiş
Ben adalet bakanlıgı makam soforlugu sozlesmeli kadrosuna basvuru yaptım mulakat hakkıda kazandım eger her sey yolunda gider secilirsem ise basladıktan sonra saglık bakanlıgı sozlesmeli alımında mezun oldugum paramedik bolumune *hic beklemeden* gecis yapabilir miyim, cok tesekkur ediyorum. (Dipnot: acıkogretim adelet onlisans bolumunde de son donemdeyim mezun olursam duruma etki yapar mı?)
3 Yorum
H-iç Edebiyatı. - Adalet Bakanlığında geçiş zor. Ama Türkiye'de imkansız diye bir şey yoktur. 2 Mayıs 2021, 21:37
Armando Diego Maykıl Adalet Bakanlığından geçiş zor oluyor diye biliyorum. 2 Mayıs 2021, 21:35
ütopyadan Sozlesmelilerin gecis hakki var mi ki, sanmiyorum. 2 Mayıs 2021, 21:33
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
2 Mayıs 2021 Pazar, 19:09
Şikayet Et Detayını Göster
Evden Çalışma Yapanlar İçin Tavsiyeler

Gelişen teknoloji ile çalışma tarzında meydana gelen değişiklikler nedeniyle, insanlar her gün belirli saatler arasında evden çalışma yürütmektedir. İnsanlar kendi beceri ve yeteneklerini geliştirerek kendilerine bilgisayar başından zevk alarak üretebilecekleri bir iş ortamı kurmaya çalışmaktadır. Bu sayede evden çalışma metodu ile yoğun şehir hayatının trafiğinden sıyrılarak, kendini güvende ve iyi hissettiği ev ortamında üretmeye devam etmektedir. Tabi, her zaman evde çalışma ortamı sağlayacak, kendi yeteneklerine uygun evden çalışma stiline uygun iş bulmak o kadar da kolay olmamaktadır. Taa ki, Bionluk ile karşılaşana kadar. Farklı iş kollarına sahip iş arayan ve hizmet almak isteyen kişileri buluşturan Bionluk sitesi sayesinde, aldığınız işi ve karşılığında alacağınız ücreti garanti altına almanız mümkün olmaktadır.

Evden Çalışma Yapanlar İçin Bionluk Farkı

Bionluk nedir derseniz, evden çalışma tarzını rakiplerine göre daha derin bir şekilde benimseten bir sitedir. Bu iş platformu sadece uzun soluklu iş değil aynı zamanda part time olarak alınan kısa süreli işler için de sizlere kapılarını açmaktadır. Evden çalışma tarzıyla yeteneklerinizi destekleyecek küçük işler alarak hem kendinizi daha iyi hissedebilir hem de ek gelir elde edebilirsiniz. Bu uygulama ile kendi yetenek ve ilgi alanlarınızı diğerleri

ile paylaşabilirsiniz. Kendinizi birkaç kelimeyle ifade ederek sizlerin yeteneğine ihtiyacı olan ve hizmet almak isteyen kişilere ulaşabilirsiniz..

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Juul Nasıl Kullanılır?

Juul cihazlarının en büyük özelliği pratik kullanım imkanı sunmasıdır. Kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Juul, kendi kategorisinde kendine ait özgün bir çizgisi olan ve üst segment kalite standartlarına uygun bir şekilde, Amerika Birleşik Devletleri?nde üretilmiş olup, üretildiği ilk günden beri müşteri sayısı hızla artarak milyonlara ulaşmıştır.

Kullanıcıların göstermiş olduğu ilgi ve memnuniyet sebebiyle üretimi daima artmakta ve kalitesini korumaktadır. Juul cihazlarının ilgi görmesinin en büyük sebeplerinden biri, ayarlara ya da düğmeye gerek kalmadan kendine özel Pod?u ile çalışıyor olmasıdır. Juul cihazlarının üzerinde bulunan ışıklı gösterge panelleriyle cihazınızın şarj durumunu kontrol edebilirsiniz. Cihazınızın üzerinde beyaz ışık yanıyorsa Juul cihazınızın şarjı bitmiş demektir. Eğer ışık sarı renkte ise sarjınız azalıyor.

Juul üzerindeki ışık yeşil ise cihazınızın şarjı doludur. Ayrıca Juul cihazınızı USB şarj aleti ile şarj ederseniz ortalama 1 saat gibi çok kısa bir sürede cihazınızın şarjı dolar. Juul siparişi verdiğinizde müşteri gizliliği esas alınarak cihazınız kapalı kutuda ve özel ambalajında adresinize gelir.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Sezgin0606
2 Mayıs 2021 Pazar, 00:22
Şikayet Et Detayını Göster
1 Mayıs

Tüm işçilerin bayramı kutlu olsun işçi kardeşler

TÜRKŞEKER

2 Yorum
Sezgin0606 İnce bakış açısı daha toyum bir daha ki sene inşallah 2 Mayıs 2021, 00:29
meltem.angel Ellerini arkada bağlama duruşuna göre bi başında kasketin eksik emekçi bey 2 Mayıs 2021, 00:27
Tüm Yorumları Göster
Onur kale
30 Nisan 2021 Cuma, 03:13
Şikayet Et Detayını Göster
Jandarma astsubay alımı
Jandarma astsubay alımına başvuru yaptım. bazı doğu görevlerine aile götürülmüyor diye duydum ve çalışma saatleri nasıl bilen biri cevaplarsa sevinirim?
0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
lugano-2
29 Nisan 2021 Perşembe, 22:29
Şikayet Et Detayını Göster
.
Ulan Gökhan ulan Gökhan.
0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
lugano-2
29 Nisan 2021 Perşembe, 21:22
Şikayet Et Detayını Göster
.
Gökhan senin yapacağın işin...
0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
bncksv
28 Nisan 2021 Çarşamba, 00:19
Şikayet Et Detayını Göster
Gönül
Güzellik baktığın şeyde değil, bakışında olmalı. Güzel olan; Yüz gözünün gördüğü değil, Gönül gözüyle gördüğündür... Hz. Mevlana
1 Yorum
Forum'dan Seçmeler