songulasilbay
23 Kasım 2020 Pazartesi, 18:08
Şikayet Et Detayını Göster
Asus İzmir Servis Tavsiyesi

Laptop ve notebook bilgisayarlarınızın hayatınızdaki önemini oldukça iyi bilmekteyiz. İşinizde, evinizde ve yolculuklarınızda yanınızdan eksik etmediğiniz bu teknolojik aletler hayatınızı da oldukça kolaylaştırmaktadır. Asus İzmir Servis olarak Asus marka notebook ve laptoplarınızın her türlü yazılımlarını, donanımlarını ve yedek parça ihtiyaçlarını gidermekteyiz.

Arızalı olan cihazlarınızı bizlere teslim ederek teknik servis yardımı alabilirsiniz. İzmir?in her semtine hizmet vermekte olup, bizi aradığınızda 60 dakika içerisinde size ulaşabilir ve teknik hizmet verebiliriz.

Asus İzmir Servis Neler Yapmaktadır?

Notebooklarda en sık karşılaşılan sorunlardan bir tanesi Asus adaptör arızasıdır. Adaptörünüz yıpranmış, kopmuş ya da temassızlık yapıyor olabilir. Bu durumda notebook şarj edilemeyeceği için çalışmaz. Fazla ısınan adaptörler cihazınızda büyük sorunlara yol açabilir. Böyle bir sıkıntıyla karşı karşıya geldiyseniz hemen bizi arayabilirsiniz.

Her yere götürmek için kullandığınız bilgisayarınızı düşürdüğünüzde ya da herhangi bir sıvı döktüğünüzde Asus anakart yanma sorunları yaşayabilirsiniz. Anakart bilgisayarınızın en önemli parçasıdır. Değiştirilmesi ile birlikte yepyeni bir cihaz sahibi de olabileceksiniz. Netice de sıfır bir cihaz ekonominizi sarsacağı için teknik servisimiz sizlere bu konuda da yardımcı olacaktır.

Asus markasına sahip ya da diğer markalarda olan cihazlarınızın ekranı düşme ya da darbe sonucu zarar görmüş olabilir. İzmir Asus Servisi olarak ekran değişim hizmeti sayesinde yeni ve güzel bir notebook sahibi olabileceksiniz. Değiştirdiğimiz parçalar tamamen orijinal olup firmamızın garantisi altındadır.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
elementsoflife
23 Kasım 2020 Pazartesi, 01:09
Şikayet Et Detayını Göster
kac net bekliyorsunuz
ortaogretim hemsire 2020 kpss kac net bekliyorsunuz?
2 Yorum
Kpssss2020 Gy 55 gk 50 23 Kasım 2020, 11:25
Z E N I T gy 56d 4y , gk 49d 11y 23 Kasım 2020, 01:13
Tüm Yorumları Göster
Akoronavirus
21 Kasım 2020 Cumartesi, 12:43
Şikayet Et Detayını Göster
Atilla İlhan?ın şu cümlesi gibi:
" Yalnızım belki, belki ne yapacağımı bilmiyorum. Fakat kötü değilim sadece yaşamak zorlaşıyor ve birçokları gibi bir dümenini bulamıyorum."
0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Ssinemmss
20 Kasım 2020 Cuma, 18:17
Şikayet Et Detayını Göster
Hakimlik stajı ilanı ?
Arkadaşlar hakimlik staj ilanında göreve başlanacak yeri sadece sınava girenler mi görebiliyor sistemden herkes görebiliyor mu yoksa ?
1 Yorum
Forum'dan Seçmeler