Asb Hüseyin
Bu üyenin kişisel bilgilerini görmek için üye olmanız gerekmektedir.

15 Temmuz 2018 Pazar, 19:49
Uyar
iyi geceler
Kuyunun dibinde yaşayanlar gökyüzünü ancak kuyunun ağzı kadar görürler.
12 Temmuz 2018 Perşembe, 16:13
Uyar
Bilen var mi
Eğer bir hayvanı doğduğu andan itibaren severseniz o hayvanda sizi ölene kadar severmiş eğer bir insani doğduğu andan severseniz o insan sizi severmi bilemiyorum
Asb Hüseyin
  Uyar
12 Temmuz 2018, 18:13
neresi yanliş
Lahzammm
  Uyar
12 Temmuz 2018, 16:13
hayvanlar da çeşit çeşit.. bu tez yanlış.. :)
11 Temmuz 2018 Çarşamba, 13:43
Uyar
senide diğerleri gibi
Haritalarda ırkımızın yaşadığı yerlere baktık, milletimize fenalık edenleri tarihte okuduk ve milli kini ateşten damgalar gibi kalbimize yazdık. Atsız..
9 Temmuz 2018 Pazartesi, 20:54
Uyar
Dönemezssin
Gittiğin bütün yollar hepsi tek yön
4 Temmuz 2018 Çarşamba, 19:56
Uyar
büyüdükçe yalnızlaştik ve kötüleştik
Eskiden, yaz ayında gece bile evimizin dış kapısı kapanmazdı. Böcek girmesin diye sadece tül perde çekilirdi. ? ?2, 3 yaşında sokakla tanışan çocuklar, rahatça dolaşırdı mahallede. Ne Eylül'e ses eden olurdu, nede Leyla'ya!!! Herkes birbirini tanırdı, yabancı gelse bilirdik. ? ?Kimse kimsenin namusuna göz dikmezdi. Yardımseverlik, dayanışma vardı.? Kimin neye oy attığının ne hükmü vardı! Yeter ki mahallenin çöpü alınsın, yolları asfaltlansın... ?Huzur vardı mahallede. Ne hırsız kaygısı vardı, ne gaspçı, nede istismarcı! Daha neler neler...? ?Şimdi bakıyorsun; Çocuğu bırak sen bile tedirginsin dışarı çıkmaya. Kimseyi tanımadığın binada, evinin kapısına en iyi çelik kapı ve en iyi kilit?i taktırıyorsun. Yetmiyor birde güvenlik kamerası! Aracın dahi kaderine terk edilmiş. Ne yardımseverliği kardeşim! seninle aynı asansöre bile binmek istemiyor aynı binadaki komşun. Mahalle yangın yeri, şehirler karanlık ve bela... Dedenin köyünde bile rahat yok sana kızım Leyla! Belki bu zaman kötü, belki bu zaman da sevgi yok. Amma velakin bildiğim bu zamanda, orospu çocuğu da dünden daha çok...
1 Temmuz 2018 Pazar, 22:55
Uyar
deli kan
DAVAM, ONURUM , SADAKATİM, İSTİKLALİM , İSTİKBALİM, UHUVETİM
1 Temmuz 2018 Pazar, 19:48
Uyar
3 temmuz
Güneşin ak yüzüne, bir duman çöktü. Bir türkü çığlıkla ateşe düştü. Kuytu bir köşede bir çiçek küstü. Döktü yaprağını, boynunu büktü. Şu Sivas'ın elinde sazım çalınmaz. Güllerim yandı, yüreğim dayanmaz. Kararmış yüreğin hiç ışığı olmaz. Bilmez misin ki türküler yanmaz. Günü gelir sanma hesap sorulmaz. Dayanır kapına ''Pir Sultan'' ölmez. Şu Sivas'ın elinde sazım çalınmaz. Güllerim yandı, yüreğim dayanmaz.
1 Temmuz 2018 Pazar, 17:40
Uyar
neden
Yalnız kalır insan ya neden hep iyi dostudur geceler
1 Temmuz 2018 Pazar, 16:15
Uyar
Kesin bilgi
ÇOK GÜLDÜK BAŞİMİZA Bİ GELECEK VAR
1 Temmuz 2018 Pazar, 16:06
Uyar
zalimler için yaşasın cehennem
Söz konusu çocuksa en ağır yasa uygulanmalı. Boşverin avrupa kriterlerini! Avrupa Birliğine girecekmişcesine yıllar var ki nice yasa kritere aykırı diye geçmedi. Organ hadımı mı? Mesele sadece organ değil, zihniyeti nasıl hadım edeceğiz?
ANKET
Bedelli askerlikte, 25 yaş ve 15 bin TL bedel, sizce nasıl?