aslihancaka

Kadın İstanbul

Bu üyenin kişisel bilgilerini görmek için üye olmanız gerekmektedir.
aslihancaka
26 Ocak 2022 Çarşamba, 13:45
Şikayet Et Detayını Göster
İndirim Kodu

İnternet alışverişlerinizde tasarruf etmek isterseniz indirim kodlarını takip edebilirsiniz. Bunun için kodlara sahip olmak isterseniz bu konuda kurumsal olan yerleri tercih edebilirsiniz. İster ürün veya hizmet içeriği almak isterseniz bu tarz kodları kullanabilirsiniz. Özellikle de Pazar yerlerinden alışveriş yapmak istediğinizde bu kodlar en iyi şekilde yardımcı olacaktır. İndirim kodu alarak istediğiniz ürüne daha ekonomik fiyatlara erişim sağlama imkanı elde edebilirsiniz.

İndirim kodu almak istediğinizde bu konuda kurumsal hizmet yerler arasında Kuponigo ideal bir seçim olacaktır. Seyahatleriniz için alacağınız biletleri de site üzerinden kolayca alabilirsiniz. İndirim kodlarını açabilir ve alışveriş yaparak ekonomik bir verim elde edebilirsiniz. Bunun için de sitesinden hizmet alabilir ve tüm kategoriler için kullanım sağlayabilirsiniz. Trendyol, Morhipo, Boyner, Setur, Gittigidiyor gibi sitelerin indirimlerine ulaşabilirsiniz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
30 Aralık 2021 Perşembe, 14:30
Şikayet Et Detayını Göster
Catering Firmalarından Hizmet Almak

Organizasyonlarda yemek hizmeti sağlayan firmalara catering firmaları denir. Aklınıza gelebilecek her türlü organizasyon için toplu yemek hizmetlerini bu alanda faaliyet gösteren firmalar sunar. Düğün, cenaze, kutlama, kurumsal organizasyonlar ve daha birçok organizasyon için catering firmaları aracılığıyla hizmet alınabiliyor. Yemeklerin hem yapılması hem de dağıtılması bu firmalar tarafından üstlenilir. Hem yemek zahmetinden kurtulmayı sağlar hem de ekonomik açıdan uygundur. Kurumsal olarak hizmet sunulur ve alanında uzman ekipler ile çalışılır. Bu sayede de her alanda catering firmalarından hizmet alınabilir.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
23 Aralık 2021 Perşembe, 13:11
Şikayet Et Detayını Göster
Vahdet Erdoğan Kimdir?

Vahdet Erdoğan, İş İnsanı ve Sinema Yapımcısı. Nasipse Olur isimli sinema filminin yapımcılığının yanı sıra, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı'nı da yürütmektedir.

1979 yılında Sinop'un Boyabat ilçesinde doğdu. İlkokulu köyünde, ortaokul ve liseyi İstanbul Üsküdar?da okudu. Üniversite eğitimini halkla ilişkiler alanında tamamladı. Üniversite eğitiminden sonra kurumsal ve stratejik yönetim, sosyal sorumluluk, reklamcılık, organizasyon ve siyasal iletişim alanlarında eğitimler aldı. Siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, sosyal sorumluluk projelerinde görevler aldı, yöneticilikler yaptı. Seyahat etmek, sosyal

sorumluluk projelerinde görev almak, film izlemek hobileri ve uğraşıları arasında yer almaktadır.

Reklam, tasarım, matbaa ve organizasyon alanlarında faaliyet gösteren farklı kuruluşlarda çalıştıktan sonra 2003 yılında Greenart Group?u kurdu. Grup bünyesinde ajans, organizasyon, outdoor reklam, prodüksiyon, araştırma ve yayıncılık hizmetlerinde faaliyet gösteren şirket ve markalar yer almaktadır.

Halen Greenart Group?un yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra TÜRK KIZILAYI Genel Merkez Delegeliği, İstanbul Gazete ve Medya Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı'nı yürütmektedir. Mevcut çalışmalarını sürdürürken GREENART Prodüksiyon bünyesinde film yapımcılığına başladı, ilk sinema filmi Nasipse Olur?u 2020 yılında seyirciyle buluşturdu.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Vahdet_Erdo%C4%9Fan

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
27 Kasım 2021 Cumartesi, 16:17
Şikayet Et Detayını Göster
Billboard Reklamları Nedir?

Bulunduğunuz sektör içerisinde rekabet gücünüzü yükseltmek ve hedef kitlenizi geliştirmek isterseniz bu konuda

billboard reklamları içeriğinden yararlanabilirsiniz. Marka tanınması açısından da önem taşıyan bu reklamlar konusunda kurumsal hizmet almanız yararınıza olacaktır. Sektör içerisinde birçok firma bu konuda size yardımcı olacaktır. Ayrıca kurumsal vizyon açısından da önem taşıyan bu detaya mutlaka gereken özeni göstermelisiniz.

Billboard kiralama fiyatları ise ekonomik olarak karşınıza çıkacaktır. Ürün veya hizmet içeriğinizi hedef kitleye en iyi şekilde anlatabilirsiniz.

Billboard Reklam Oluşturmada En İyi Firmalar

Reklam oluşturacağınız zaman özgün tasarımlar kullanmalı ve reklam içeriğinde yer alacak mesajın dikkat çekici olması gerekir. Bu sayede hedefe daha iyi bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu konuda profesyonel bir destek almak isterseniz sektörün öncü isimleri arasında yer alan firmasından destek alabilirsiniz. Firma tüm hizmet içeriğini alanında uzman personeli ile birlikte sunuyor. Billboard kiralama fiyatları konusunda da ekonomik bir politika benimsemektedir. Dijital reklam alanından diğer reklam türlerine kadar detaylı bir hizmet sunuyor. Görsel kalitesinin de yüksek olması en iyi sonucu almanıza imkan sağlıyor.

Firma reklam hazırlama aşamasında öncelikle farklılığı ön plana alıyor. Daha sonra sizin onayınız ile işlemleri başlatıyor ve yayınlama gerçekleşiyor. Sizde bu konuda en iyi hizmeti alabilir ve rekabet gücünüzü daha da arttırabilirsiniz. Bu sayede en iyi verimi elde edebilirsiniz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
21 Ekim 2021 Perşembe, 12:02
Şikayet Et Detayını Göster
Özel Jet Kiralama Nasıl Yapılıyor?

Yaşam içinde birtakım ihtiyaçlar için kendimize özel araçlar seçmemiz gerekiyor. Başkalarına bağımlı kalmak iş gidişatımızı yavaşlatırken, özel konularda da sıkıntı yaşamamıza sebep oluyor. Böyle durumlar yaşamamak için lüksü kendimize özel hale getirmemiz gerekiyor. Kendi ihtiyaçlarını kendileri karşılamak isteyenlere özel floral hizmetler sunuyor. Özel Jet Kiralama hizmetlerimiz sizlerin istek ve beklentilerini tam anlamıyla karşılamaya yönelik olarak hizmet sunuluyor.

Özel Jet Kiralama Hizmetlerinde Konforun Noktası

Seyahat etmek istediğiniz ülkeye daha hızlı ve daha lüks bir şekilde ulaşmanız gerektiğinde bizimle iletişim kurabilirsiniz. Özel jet kiralama ve diğer hizmetlerimiz sayesinde konforlu ve rahat ulaşımdan yararlanabilirsiniz.

Sizlere bambaşka bir yolculuk skalası sunmaktayız. Uçak yolculuğunu daha floral hale getirebilir ve lüks uçak ve jetlerde güven içinde yolculuk yapabilirsiniz.

Özel jet kiralama hizmet skalamız istek ve kriterlerinize uygun olarak şekilleniyor. İster iş, isterseniz eğlence amaçlı

olarak uçak ve jet kiralama hizmeti alabilirsiniz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
25 Eylül 2021 Cumartesi, 16:36
Şikayet Et Detayını Göster
Böcek İlaçlama Hizmeti

Böcekler yaşam alanlarımızı tehdit edebilir. Bu durumlarda böcek ilaçlama firmalarından destek alabilirsiniz. Aynı zamanda bu yöntemler ile birlikte böceklerin üreme alanlarının da ortadan kaldırılması uzun vadeli bir çözüm olarak görülür. Böceklerin yeniden ürememesi için söz konusu yöntemler kullanılarak çözümler sağlanır.

Bu aşamada sizlere hizmet veren firmaları tercih edebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda kullanılan yöntemler sayesinde farklı böcek türlerinin ortamdan uzaklaştırılması sağlanmış olur. Bazı böcek türleri ilaçlara karşı daha

dirençlidir. Bu böcek popülasyonunun imhasının sağlanması adına çözüm oluşturmak için ilaçlama firmalarından destek almak yerinde olacaktır. Böcek ilaçlama fiyatları son zamanlarda müşteri memnuniyetini sağlamak adına önemli görülür. İlaçlama firmaları müşteriye özel fiyatlar sunar.

İlaçlama Nasıl Yapılır?

Öncelikle mekânın bu anlamda hazır hale getirilmesi gerekir. Bunun için ilaçlama öncesinde gerekli izolasyonların yerine getirilmesi ve ilaçlama öncesinde gerekli havalandırma tertibatının hazır hale getirilmesi gerekir. Eğer mekânın tamamı ilaçlanacak ise birkaç gün havalandırılması gerekir. Başarılı bir ilaçlama için güvenilir ve tavsiye edilir firmalar kullanılmalıdır.

Günümüzde böcek ilaçlama firması tavsiyesi ile birlikte çeşitli firmalardan destek alabilirsiniz. Bu firmalardan birisi olan a1 ilaçlama internet sitesi üzerinden ulaşarak hizmetler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Evlerin daha yaşanabilir olması adına hizmet veren bu firma müşterilerin yaşam alanlarını iyileştiren çözümler sunar. İlaçlama internet sitesi üzerinden firmanın hizmetlerine ulaşabilir ve ihtiyaçlarınız konusunda yardım alabilirsiniz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
30 Ağustos 2021 Pazartesi, 14:18
Şikayet Et Detayını Göster
Kripto Para Analizleri

Son yıllarda dünyada ve ülkemizde yatırım yapmak isteyenler tarafından oldukça ilgi ile karşılanan kripto paralar

her geçen gün coin çeşitliliğini artırıyor. Farklı ülkelerde sanal madencilik işlemleri ile yatırımcılarına kimi zaman çok kazandıran kimi zaman ise hayal kırıklığına uğratabilen kripto paralar ile ilgili analizleri yakından takip etmek çok önemlidir. Coinlerin işlem hacmi, kırılma noktası, stop noktası gibi durumlarda bilinçli bir şekilde hareket edebilmek ve yatırımları doğru yönlendirmek kazanç kısmının artışı anlamında önemlidir.

Geçmişten gelen tüm bilgi birikimlerinin gelecekte daha iyi şekillendirilebilmesi adına uzman sitelerden destek almak her zaman için fayda sağlar. Bunun için doğru yönlendirildiğinize inandığınız platformlarda kendinizi geliştirebilirsiniz. Teknobur sitesi bu konuda farklı konu ve konu başlıkları ile kripto para madenciliği yatırımcılarına destek oluyor.

Hangi Coini Satın Alacağınıza Karar Vermek

Merkeziyetsiz bir yatırım şekli olan kripto madenciliğinde coin incelemeleri yapmak, günlük ve haftalık

analizleri takip etmek yatırımcının yüzünün güldürülmesi için önemlidir. Bunu yaparken de uzman kurum ve kuruluşlardan yardım almak gerekir. Öyle ki para yatırıp çekerken kullanılacak olan aracı bankadan, coinlerde nerde stop vermek, alt coinlerden hangisine yatırım yapılacağı gibi konular sürekli olarak gündemdedir.

Riski en aza indirmek isteyenler internet üzerinden çeşitli araştırmalara girerler. Sektör içerisinde

yapacağınız kripto para yatırımları için coin analizlerine, çeşitlerine, hangi borsa da yatırım yapmak gerektiği gibi konularda en kısa yoldan https://teknobur.com/category/kripto-para sitesinden ulaşabilirsiniz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
13 Temmuz 2021 Salı, 20:23
Şikayet Et Detayını Göster
Online Sipariş Sistemi Faydaları Nelerdir?

Bulunduğunuz sektör içerisinde kalitenizi ön plana çıkarmak isterseniz dijital dünyayı etkili bir şekilde kullanmanız gerekir. Bu sayede marka değeri ve bağlılığı oluşturabilirsiniz. Restoran ve benzeri yerler için tasarlanan birçok hizmet içeriği bulunmaktadır. Müşterilerinizin online sipariş taleplerine cevap vermek isterseniz kullandığınız alt yapının güçlü olması gerekir. Online sipariş sistemi kullanarak bu taleplere cevap verebilir ve hedeflerinizi daha da büyütebilirsiniz.

Kimler için Uygun

Online sipariş sistemi restoran ve bu alanda hizmet veren tüm firmalar için geçerli bir uygulamadı. Bu uygulama

sayesinde müşterileriniz hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilir ve sizde teslimini gerçekleştirebilirsiniz. Online sipariş sistemi ayrıcalık açısından da oldukça özellikli bir içeriği size sunuyor. Bulunduğunuz sektörde rekabet

gücünüzü ileri taşıyın ve farklılığınızı ön plana taşıyın.

Yararları Nelerdir

Online sipariş sistemi kullanmanın birçok artı değeri bulunuyor. Öncelikle sipariş düzeni oluşturabilir ve karışıklığın ortadan kalmasını sağlayabilirsiniz. Marka bağlılığı açısından da size artı bir puan katacaktır. İşlerinizin hızlı olmasına yardımcı olacaktır. Bu konuda profesyonel bir şekilde destek almak isterseniz sektör içerisinde lider olan https://www.restoranodul.com/ adresinden hizmet alabilirsiniz. Firma kurumsal yapısı ve müşterilerine sunduğu avantajlı dünya ile size en iyi katkıyı sunuyor. Bu da başarılı olmanıza yardımcı oluyor. Komisyon ve benzeri ödemeler olmadan kullanabilmeniz de firmanız açısından önem taşıyacaktır.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
7 Mayıs 2021 Cuma, 11:31
Şikayet Et Detayını Göster
Hayat ve Psikoloji Arasındaki Bağ

Hayat ve psikoloji ayrılmaz ikilidir. Psikoloji günlük yaşamımıza nasıl etki ediyor? Hepimiz günlük yaşantımızda bu

duygularımızı ve hissettiklerimizi anlamlandırmak isteriz.

Hayatvepsikoloji.com

Duyulan ihtiyaçların cevabı hayatvepsikoloji.com sitesinde yer alıyor. Sitede tüm okuyuculara psikoloji alanında bilgilendirici yazılar bulunduruyorlar. Psikolojinin tüm dalları için yazılar bulundurarak okuyuculara bilgiler

sunuyorlar. Hayat ve psikoloji arasındaki bağların tüm açıklamalarını okuyucularına anlaşılabilir doğru ve kaliteli bilgileri yazarak paylaşıyorlar.

Yazılan Yazılar Hangi Tür İnsan Kitlesine Hitap Ediyor?

Genel okuyucuya hitap edilen yazılar yazıyorlar. Fakat insanlar kendine ve yaşadığına uygun olan konulara daha fazla ilgi gösteriyor.

Yazılan Yazılar ve Konusu

Yazılar psikoloji alanında yazılıyor. Anksiyete, panik atak, stresle baş etmenin yolları gibi bir çok konu sitede yer alıyor.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
2 Mayıs 2021 Pazar, 19:09
Şikayet Et Detayını Göster
Evden Çalışma Yapanlar İçin Tavsiyeler

Gelişen teknoloji ile çalışma tarzında meydana gelen değişiklikler nedeniyle, insanlar her gün belirli saatler arasında evden çalışma yürütmektedir. İnsanlar kendi beceri ve yeteneklerini geliştirerek kendilerine bilgisayar başından zevk alarak üretebilecekleri bir iş ortamı kurmaya çalışmaktadır. Bu sayede evden çalışma metodu ile yoğun şehir hayatının trafiğinden sıyrılarak, kendini güvende ve iyi hissettiği ev ortamında üretmeye devam etmektedir. Tabi, her zaman evde çalışma ortamı sağlayacak, kendi yeteneklerine uygun evden çalışma stiline uygun iş bulmak o kadar da kolay olmamaktadır. Taa ki, Bionluk ile karşılaşana kadar. Farklı iş kollarına sahip iş arayan ve hizmet almak isteyen kişileri buluşturan Bionluk sitesi sayesinde, aldığınız işi ve karşılığında alacağınız ücreti garanti altına almanız mümkün olmaktadır.

Evden Çalışma Yapanlar İçin Bionluk Farkı

Bionluk nedir derseniz, evden çalışma tarzını rakiplerine göre daha derin bir şekilde benimseten bir sitedir. Bu iş platformu sadece uzun soluklu iş değil aynı zamanda part time olarak alınan kısa süreli işler için de sizlere kapılarını açmaktadır. Evden çalışma tarzıyla yeteneklerinizi destekleyecek küçük işler alarak hem kendinizi daha iyi hissedebilir hem de ek gelir elde edebilirsiniz. Bu uygulama ile kendi yetenek ve ilgi alanlarınızı diğerleri

ile paylaşabilirsiniz. Kendinizi birkaç kelimeyle ifade ederek sizlerin yeteneğine ihtiyacı olan ve hizmet almak isteyen kişilere ulaşabilirsiniz..

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster