aslihancaka

Kadın İstanbul

Bu üyenin kişisel bilgilerini görmek için üye olmanız gerekmektedir.
aslihancaka
23 Eylül 2023 Cumartesi, 14:36
Şikayet Et Detayını Göster
Saç Dökülmesinde Saç Yağı Kullanımı

Saç dökülmesine karşı saç yağı kullanmak, saç sağlığını desteklemek için etkili bir yöntem olabilir. Ancak, saç dökülmesinin birçok farklı nedeni olabileceği için, bu sorunun altında yatan temel nedeni belirlemek önemlidir. Saç dökülmesi genetik faktörler, hormonal değişiklikler, beslenme eksiklikleri, stres, sağlık sorunları veya yanlış saç bakımı nedeniyle meydana gelebilir.

Saç yağları, saç sağlığını iyileştirmek ve saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olabilir. Oleka & Desvu saç yağı kullanarak dökülen saçların çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bir de saçlar parıl parıl parlama etkisi oluşturuyor. Trendyol?dan ürüne bakabilirsiniz. https://ty.gl/qdao0sqoqo

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Sigorta Ne İşe Yarar?

Sigorta, öngörülemeyen durumlara karşı varlık kaybını korumaya yardımcı olan bir finansal düzenleme türüdür. Çeşitli sigorta türleri vardır ve bunlar nitelik ve kapsam açısından farklılık gösterir. Sigortacılar, sigorta sağlayan şirketlerdir ve hükümet tarafından düzenlenirler. Öngörülemeyen acil durumların maliyetinden korunmak için

herkesin sigortaya ihtiyacı vardır. Bununla birlikte, sigorta yalnızca herhangi bir talebi karşılayacak kadar mali açıdan istikrarlıysanız sunulur. Sigorta olmadan, afetler düşük gelirli aileleri mali açıdan felce uğratabilir.

Sigortacılar, müşteri muamelesi ve ödeme prosedürleriyle ilgili şirketlerinin politikalarını oluşturur. Örneğin, bir sigorta şirketi otomobil sigortası satmaya başlamak istediğinde, arabaların nasıl sigortalanacağına ilişkin yönergeler belirleyecektir. Ayrıca sorumluluk mu, kaza sigortası mı yoksa her ikisini birden mi satacaklarına da karar verecekler. İster bir kaza geçirin ister bir hasara neden olun, sigortacınızdan hızlı hizmet alabilmeniz için her şeyin yolunda gitmesi gerekir. Sorun ortaya çıkarsa, sigortacınız sorunu sizin yerinize çözmek için her türlü çabayı göstermelidir - bu, ek personel için ödeme yapmak veya ofislerinde fazladan çalışma saatlerini kapatmak anlamına gelse bile.

Sigorta, varlıklarınızı öngörülemeyen harcamalara karşı korumak için gereklidir; bir poliçe sahibi. Poliçekes de size bu hizmeti veriyor. Yeni bir iş girişimi başlatırken veya devlet gereklilikleri dışında sigorta satarken uygun sigorta izinlerine başvurmanız gerekir. Sonuçta, herkesin sigortaya ihtiyacı var!

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
30 Kasım 2022 Çarşamba, 20:48
Şikayet Et Detayını Göster
Engelli Asansörü Neden Önemli?

Engelli olan kişilerin merdivenleri kullanmaları mümkün olmadığında onun üst katlara çıkabilmesi için engelli asansörleri kullanılmaktadır. Günlük hayatta metro istasyonlarında, üst geçitlerde sık görülen engelli asansörleri evlere ve işyerlerine de kurulabilmektedir. Özellikle asansör olmayan birkaç katlı binalarda daha sonra ilave olarak da yapılabilmektedir. Engelli asansör fiyatları normal asansörlerden çok daha ekonomik olması ile ihtiyaç duyulması halinde yaptırılabilmektedir. Bu asansörlerin kullanılmasını avantajlı yapan özellikleri şu şekildedir.

Dar alanlara kurulabilirler

Derin temel çukuruna ihtiyaç duyulmaz

Dış cepheleri cam ya da kompozit yapılabilir

Genişlikleri ihtiyaca bağlı olarak ayarlanabilir

Kurulumu kısa sürede tamamlanır

Kapalı tip engelli asansörleri her mevsim kullanma olanağı ile tercih ediliyorlar. Çelik konstrüksiyon ile imal ediliyor olmaları ile son derece sağlam olan bu asansörler 400 kiloya kadar yük taşıyabilmektedirler. Engelli asansör fiyatları kurulacağı alana, ulaşması gereken yüksekliğe bağlı olarak değişiyor. Bütçenize uygun fiyatlarla asansörü yaptırmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yapacağımız ücretsiz keşif ile rahat ve uzun süre kullanabileceğiniz engelli asansörü fiyatı teklifimizi sunuyoruz. Bütçeniz zorlanmadan engelli yakınlarınız için asansör yaptırabilmenizi sağlıyoruz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
23 Kasım 2022 Çarşamba, 10:43
Şikayet Et Detayını Göster
Sayılarla Boyama Ne İşe Yarar?

Sayılarla boyama setleri hem öğretici hem de severek eğlenmeyi sağlayan son derece etkili bir sistem olmaktadır. Tüm renklerin sayılar ile birleşmesi sonucunda ortaya çıkan farklı resimler çok daha etkili görünmektedir. Her yaş grubu için uygun olan tüm setleri rahatlıkla sitemizden temin etmeniz mümkün olmaktadır. Sayılar ile numaralanan resimleri farklı renklere boyamak insanların rahatlamasına yardımcı olmaktadır. Sayılarla boyama setlerinde pek çok farklı resim örnekleri bulunmaktadır. Son derece eğitici olan bu tarz ürünleri sitemizden alabilirsiniz. Ayrıca kişiye özel sayılarla boyama setleri ile herkes kendi için seçim yapma şansına sahip olmaktadır. Farklı tasarımlarda olan ürün çeşitleri ile her konuda yardım almanızın mümkün olduğu sitemizde bulunan ürünler son derece eğitici olmaktadır. Zeka seviyesinin artmasına yardımcı olan her türlü kişiye özel sayılarla boyama setleri bakabilirsiniz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
24 Ekim 2022 Pazartesi, 17:53
Şikayet Et Detayını Göster
Elektronik Alışverişi Nasıl Yapılır?

Türkiye?nin en büyük elektronik alışveriş sitesi olan Mandalinev, sınırsız ürün çeşitliliği ve kaliteli hizmetiyle kullanıcıların en sık tercih ettiği alışveriş siteleri arasında yerini almıştır. Buzdolabından elektrikli ev aletlerine kadar sayısız ürün çeşitliliğinin bulunduğu Mandalinev?de aradığınızı bulabilmek artık daha kolay. Yenilenen tasarımı ve kampanyalarıyla her gün binlerce kişinin alışveriş yaptığı Mandalinev, 250 lira ve üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatını da kullanıcılarına sunuyor. Bu fırsatlardan yararlanmak için daha fazla zaman kaybetmeden alışverişe başlayabilirsiniz.

Elektrikli Ev Aletleri

Son yılların en popüler eşyalarından olan elektrikli ev aletleri şimdi Mandalinev büyük indirimlerle sahiplerini bekliyor. Teknolojinin de ilerlemesiyle birlikte pek çok sektörde olduğu gibi elektrikli ev aletlerinde de büyük yenilikler meydana geldi. Tüm bu yeniliklerden faydalanmak ve yaşamı kolaylaştıran ürünleri kullanabilmek artık oldukça uygun fiyatlı olmuştur. İnternet sitesi üzerinden online sipariş sistemi sayesinde evinizden çıkmadan elektrikli ev aletlerine sahip olabilir ve siz de yaşamınızı kolaylaştıracak aletleri en kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
22 Eylül 2022 Perşembe, 10:56
Şikayet Et Detayını Göster
Güzellik Merkezi Yazılımı Ne İşe Yarar?

Günümüzde her işlem artık internet üzerinden yapılmaktadır. Çeşitli firmalar yönetim işlerini bu şekilde sağlamaktadır. Bunun için yazılımlar yapılmakta ve iş yükü hafifletilmektedir. Yaptığımız güzellik merkezi yazımları ile verilerinizi en güvenli şekilde tutmanıza yardımcı olmaktayız. Evrak işleri ve kağıt kalem ile yapılan kayıtlar sizi bunaltmış olabilir. Hangi evrakı nereye koyduğunuzu, neyi nereye not edeceğinizi bulmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Tüm verilerinizi internet ortamında ve dijital platformda saklamanız mümkün. Bu konu hakkında size gerekli bilgilendirmeyi sağlamaktayız. Uzman kadromuz ve bu alandaki referanslarımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Güzellik Merkezi Yazılımının Özellikleri

Güzellik merkezi yazılımı özellikleri kullanmak isteyenlerin merak ettiği konulardandır. Ne işe yarar? Nasıl kullanılır? İşi nasıl kolaylaştırır? Bu sorular araştırılmaktadır. Öncelikle bu yazılım ile tüm verileriniz bulut ortamında saklanmaktadır. Böylece verileriniz kaybolmayacaktır. Randevu hatırlatma hizmeti de vardır. İşinizi kolaylaştıracak ve yükünüzü hafifletecektir. Çalışanların satışlarının analizini bu yazılım ile yapabilirsiniz. Hangi elemanınızın ne kadar satış yaptığını, alacağı primi kolayca hesaplayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bu konu hakkında bizden bilgi almaktır. İstekleriniz doğrultusunda yazılımınızı gerçekleştirmekteyiz.

https://www.ixirlife.com/guzellik-merkezi-yazilimi/

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
26 Ocak 2022 Çarşamba, 13:45
Şikayet Et Detayını Göster
İndirim Kodu

İnternet alışverişlerinizde tasarruf etmek isterseniz indirim kodlarını takip edebilirsiniz. Bunun için kodlara sahip olmak isterseniz bu konuda kurumsal olan yerleri tercih edebilirsiniz. İster ürün veya hizmet içeriği almak isterseniz bu tarz kodları kullanabilirsiniz. Özellikle de Pazar yerlerinden alışveriş yapmak istediğinizde bu kodlar en iyi şekilde yardımcı olacaktır. İndirim kodu alarak istediğiniz ürüne daha ekonomik fiyatlara erişim sağlama imkanı elde edebilirsiniz.

İndirim kodu almak istediğinizde bu konuda kurumsal hizmet yerler arasında Kuponigo ideal bir seçim olacaktır. Seyahatleriniz için alacağınız biletleri de site üzerinden kolayca alabilirsiniz. İndirim kodlarını açabilir ve alışveriş yaparak ekonomik bir verim elde edebilirsiniz. Bunun için de sitesinden hizmet alabilir ve tüm kategoriler için kullanım sağlayabilirsiniz. Trendyol, Morhipo, Boyner, Setur, Gittigidiyor gibi sitelerin indirimlerine ulaşabilirsiniz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
30 Aralık 2021 Perşembe, 14:30
Şikayet Et Detayını Göster
Catering Firmalarından Hizmet Almak

Organizasyonlarda yemek hizmeti sağlayan firmalara catering firmaları denir. Aklınıza gelebilecek her türlü organizasyon için toplu yemek hizmetlerini bu alanda faaliyet gösteren firmalar sunar. Düğün, cenaze, kutlama, kurumsal organizasyonlar ve daha birçok organizasyon için catering firmaları aracılığıyla hizmet alınabiliyor. Yemeklerin hem yapılması hem de dağıtılması bu firmalar tarafından üstlenilir. Hem yemek zahmetinden kurtulmayı sağlar hem de ekonomik açıdan uygundur. Kurumsal olarak hizmet sunulur ve alanında uzman ekipler ile çalışılır. Bu sayede de her alanda catering firmalarından hizmet alınabilir.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
23 Aralık 2021 Perşembe, 13:11
Şikayet Et Detayını Göster
Vahdet Erdoğan Kimdir?

Vahdet Erdoğan, İş İnsanı ve Sinema Yapımcısı. Nasipse Olur isimli sinema filminin yapımcılığının yanı sıra, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı'nı da yürütmektedir.

1979 yılında Sinop'un Boyabat ilçesinde doğdu. İlkokulu köyünde, ortaokul ve liseyi İstanbul Üsküdar?da okudu. Üniversite eğitimini halkla ilişkiler alanında tamamladı. Üniversite eğitiminden sonra kurumsal ve stratejik yönetim, sosyal sorumluluk, reklamcılık, organizasyon ve siyasal iletişim alanlarında eğitimler aldı. Siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, sosyal sorumluluk projelerinde görevler aldı, yöneticilikler yaptı. Seyahat etmek, sosyal

sorumluluk projelerinde görev almak, film izlemek hobileri ve uğraşıları arasında yer almaktadır.

Reklam, tasarım, matbaa ve organizasyon alanlarında faaliyet gösteren farklı kuruluşlarda çalıştıktan sonra 2003 yılında Greenart Group?u kurdu. Grup bünyesinde ajans, organizasyon, outdoor reklam, prodüksiyon, araştırma ve yayıncılık hizmetlerinde faaliyet gösteren şirket ve markalar yer almaktadır.

Halen Greenart Group?un yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra TÜRK KIZILAYI Genel Merkez Delegeliği, İstanbul Gazete ve Medya Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı'nı yürütmektedir. Mevcut çalışmalarını sürdürürken GREENART Prodüksiyon bünyesinde film yapımcılığına başladı, ilk sinema filmi Nasipse Olur?u 2020 yılında seyirciyle buluşturdu.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Vahdet_Erdo%C4%9Fan

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
27 Kasım 2021 Cumartesi, 16:17
Şikayet Et Detayını Göster
Billboard Reklamları Nedir?

Bulunduğunuz sektör içerisinde rekabet gücünüzü yükseltmek ve hedef kitlenizi geliştirmek isterseniz bu konuda

billboard reklamları içeriğinden yararlanabilirsiniz. Marka tanınması açısından da önem taşıyan bu reklamlar konusunda kurumsal hizmet almanız yararınıza olacaktır. Sektör içerisinde birçok firma bu konuda size yardımcı olacaktır. Ayrıca kurumsal vizyon açısından da önem taşıyan bu detaya mutlaka gereken özeni göstermelisiniz.

Billboard kiralama fiyatları ise ekonomik olarak karşınıza çıkacaktır. Ürün veya hizmet içeriğinizi hedef kitleye en iyi şekilde anlatabilirsiniz.

Billboard Reklam Oluşturmada En İyi Firmalar

Reklam oluşturacağınız zaman özgün tasarımlar kullanmalı ve reklam içeriğinde yer alacak mesajın dikkat çekici olması gerekir. Bu sayede hedefe daha iyi bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu konuda profesyonel bir destek almak isterseniz sektörün öncü isimleri arasında yer alan firmasından destek alabilirsiniz. Firma tüm hizmet içeriğini alanında uzman personeli ile birlikte sunuyor. Billboard kiralama fiyatları konusunda da ekonomik bir politika benimsemektedir. Dijital reklam alanından diğer reklam türlerine kadar detaylı bir hizmet sunuyor. Görsel kalitesinin de yüksek olması en iyi sonucu almanıza imkan sağlıyor.

Firma reklam hazırlama aşamasında öncelikle farklılığı ön plana alıyor. Daha sonra sizin onayınız ile işlemleri başlatıyor ve yayınlama gerçekleşiyor. Sizde bu konuda en iyi hizmeti alabilir ve rekabet gücünüzü daha da arttırabilirsiniz. Bu sayede en iyi verimi elde edebilirsiniz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster