aslihancaka

Kadın İstanbul

Bu üyenin kişisel bilgilerini görmek için üye olmanız gerekmektedir.
aslihancaka
10 Nisan 2021 Cumartesi, 14:33
Şikayet Et Detayını Göster
Çizgi Film ve Animasyon Bölümü

Çizgi film ve animasyon bölümü, geleneksel ve dijital çizimlerin uygulandığı akademik lisans bölümüdür. Çizgi film ve animasyon bölümükapsamında, öğrencilerin alanında temel becerisi ve gelişimi sağlanır. Pek çok farklı çizim tekniğinin öğretildiği bölüm de sanat da ayrı bir rol sergilemektedir. Dijital çizimlerin, geleneksel animasyonların, bilhassa sanatın bütünleştiği bölüm, gençlerin alanında uzmanlaşacağı ve eğlenceli vakitler geçireceği bir bölümdür. İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi bünyesinde yer alan bu

muhteşem bölümü siz değerli öğrenciler tercih ederek, geleceğinizin kariyerini şimdiden kurabilirsiniz.

Çizgi Film ve Animasyon Bölümü Amacı

Çizgi film ve animasyon bölümü amacı, öğrencilere çizgi film ve animasyon bazında farklı çizim teknikleri kazandırmak, onları alanında uzmanlaştırmaktır. Bilhassa bu bölüm kapsamında yetenek oldukça önemli olduğu için öğrencilerin yeteneklerinin gelişimi için de pek çok farklı uygulama yapılıyor. Buna bağlı olarak sanat ile bütünleşen bölüm, oldukça muhteşem bir kapsamda olduğu da elzemdir. 4 yıllık öğrenim süresi olan bölümü sizler de tercih edebilir ve İstanbul Ayvansaray Üniversitesi ile kariyerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
27 Mart 2021 Cumartesi, 15:25
Şikayet Et Detayını Göster
Alkolsüz Parfüm ve Esans

Hepimizin bildiği gibi kozmetik ve temizlik sektöründe kullanılan ürünlerin konsantre olması her zaman için

avantaj sağlar. Konsantre parfüm dediğimiz zaman alkolsüz parfüm nitelikleri birlikte değerlendirebiliriz. Piyasada bulunan ve orijinal olan parfümlerin en saf hallerini temsil eder. Koku olarak birbirlerinden farkı yoktur. Sadece

içerisindeki esans dışında kullanılan yağ ve diğer etken maddeler biraz daha yoğun kıvamlıdır. Kişiler

kendilerine has olan kokuları kullanmayı severler. Bu yüzden de parfümlerin kalıcı olması ve kişinin teni ile uyumlu olması önemlidir.

Konsantre Parfüm İçerikleri Nedir?

Konsantre parfüm alkolsüz parfüm kapsamında olan bir çeşittir. İçerisinde kullanılan parfüm esansları ilk farklı notalarda adlandırılır.

Parfümün Üst Notası: Parfüm ilk kullanılmaya başladığında ilk birkaç dakika içerisinde duyulabilen koku olup, içeriğinde bulunan uçan esansların kokusu bu aşamada alınır.

Parfümün Orta Notası: Parfüm sıkıldıktan sonraki birkaç saat içerisinde etkisini devam ettiren karakteristik özeliği taşıyan aşamasıdır. Bu esnada koku insan tenine yerleşmiş olur.

Parfümün Alt Notası: yoğunluk olarak en baskın olan koku aşamasıdır. Orta nota etkileri yok olmaya başlarken devreye girer ve kalıcı olmanın verdiği özellikleri taşır.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
11 Mart 2021 Perşembe, 15:21
Şikayet Et Detayını Göster
Profesyonel Ofis Taşıma Nasıl Yapılır?

Profesyonel ofis taşıma sürecinde her zaman kaliteli ve başarılı firmaların tercih edilmesi gerekiyor. Bu noktada ofis taşıma şirketleri gerekli desteği sunarken Çolakoğulları Nakliyat da kurumsal bir bakış açısıyla ofis taşıma şirketleri arasında ilk sıradaki yerini alıyor. Ofis nakliyesi gerçekten özenle yapılması gereken bir uygulamadır. Eşyaların paketlenmesi, sigortalanması ve güvenli bir şekilde yeni ofise taşınması için gerekli uygulamaları sorunsuz olarak tamamlayan ofis taşıma firmaları, ücretlendirme konusunda da uygun avantajlar sağlıyor. Daha

önceki zamanlara göre ofis sayısında ciddi bir artış yaşandığı için ofis nakliye hizmetlerine olan rağbet de artmaya başlamıştır.

Profesyonel Ofis Nakliyesi

Profesyonel ofis nakliyesi yapılmadan önce firmalar arasında doğru seçim yapılması gerekiyor. İstanbul ofis taşıma hizmeti sunan Çolakoğulları Nakliyat, eşyaları sorunsuz ve eksiksiz olarak talep edilen yere ulaştırıyor. Bu süreçte eşyalarınızın kaybolmasını ya da zarar görmesini engellemek adına sigortalama hizmeti de sağlıyor. Ücretsiz ekspertiz uygulamasıyla önce taşınma yapılacak adrese gelen ekipler daha sonra eşyalarla ilgili bilgiler paylaşarak paketleme aşamasına geçiyor. Günümüzde sigortasız ofis taşımacılığı yapan nakliye firmaları da bulunuyor. Ancak bu firmalar eşyalarınıza gelebilecek zararları karşılamadığı gibi müşterilerini de mağdur edebiliyor.

Kurumsal Ofis Taşımacılığı

Kurumsal ofis taşımacılığı hizmeti alırken ayrıca uygun fiyat avantajı sunan firmaları seçmeniz gerekiyor. Ofis taşıma zorlu bir uygulama olmakla beraber dikkat isteyen hizmetler arasındadır. İstanbul ofis taşımacılığında çığır açan bu firmanın daima rekabetçi fiyat politikası uyguladığı biliniyor. Ofis eşyalarının incelenmesi, sigortalanması ve paketlenmesinin ardından son teknolojilerle donatılan araçlara yüklenerek taşınması sürecini en iyi şekilde yöneten bu şirketin ciddi bir kitleye hitap ettiği unutulmamalıdır.

Sigortalı Ofis Taşıma Hizmetleri

Sigortalı ofis taşıma hizmetleri için yapacağınız tercihler önemlidir. Ekspertiz sürecinde eşyalarınızı sigortalayan bu firma olası kayıp veya eşyaların zarar görmesi durumunda mağduriyetinizi gidererek memnuniyetinizi sağlıyor.

Teknolojik gelişmelerin yakından takip edildiği bu sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmalar her zaman daha çok tercih ediliyor. Evden eve nakliyat firmalarının bu alanda sunduğu yenilikler müşterilerin daha hızlı, kaliteli ve

güvenli bir şekilde taşınmasına olanak sağlıyor. Firmamız ile ilgili tüm detayları incelemek adına; https://www.ofistasimaciligi.com.tr adresine giriş yapabilirsiniz

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
14 Şubat 2021 Pazar, 11:22
Şikayet Et Detayını Göster
TV Ünitesi Almak

TV ünitesi evlerde en çok tercih edilen ürünler arasında yer almayı başarmıştır. Ürünlerin özellikleri ve kullanım rahatlığının olması tercih edilme aşamasında oldukça önemli bir boyuta ulaşmıştır.

TV ünitesi modelleri ürün çeşitliliği açısından bakıldığında birçok modeli ile karşılaşılır. Ürünler kanserojen madde içermediğinden gönül rahatlığıyla tercih edilmesi de ayrı bir özellik olarak belirtilmiştir.

TV ünitesi fiyatları bakımından da değerlendirildiğinde en çok tercih edilen ürünlerin içerik olarak farklı detaylara sahip olduğunu göstermiştir. Ürünlerin kurulumu esnasında gerekli bilgilere ulaşılarak monte edilmesi sağlanır. Sağlam ve dayanıklı ürünlerin kullanımı uzun yıllar sürecek bir zaman dilimine yayılacaktır.

Özellikle minar TV ünitesi modellerine bakıldığı zaman en çok içerik kapasitesinin fazla olduğu ürünlerdendir demek mümkündür. Yüksek kalite ve melamin yüzeye sahip olmakla beraber 18 mm yonga levhadan üretildiği belirtilmiştir.

2021 TV ünitesi modelleri içinde bağlantı parçaları, aksesuarları da kullanılarak PVC kenar bantları kullanılarak üretimi gerçekleşmiştir.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
5 Şubat 2021 Cuma, 23:02
Şikayet Et Detayını Göster
Eğlenceli ve Faydalı Youtube Kanalı

https://www.youtube.com/watch?v=FGsknuZH3ug

Kanalın amacı hayatınızı kolaylaştırmak için kişisel gelişim, motivasyon ve başarıyla ilgili içerikler oluşturmak. Bu kanal altyapısı sağlam ve araştırılmış konuları baz alan kişisel gelişim videolarından oluşan bir Eğitim kanalı. Ayrıca kanal, içeriğinde eğitimi kolaylaştırmak ve eğlenceli bir ortam oluşturmak için film karakteri analizleriyle harmanlanmış bir "Karakter Analiz" serisi barındırır. Her videoda "Hayatınıza Değer Katacak" bir bilgi bulacağınıza emin olabilirsiniz. Kanala abone olarak tüm içeriklerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
En Çok İzlenen Filmleri Takip Etmenin Yolu

Film izlemek birçok kişi için büyük bir tutkudur. Her geçen gün farklı bir filmin gösterime girmesi ve izleyici ile buluşması sinema sektörüne büyük bir dinamizm kazandırıyor. Yüksek kaliteli filmleri izlemek isteyenlerin bu filmlerden haberdar olması da oldukça önemlidir. Her filmin ne zaman yayınlanacağını ve hangi oyuncuların,

yönetmelerin yer alacağını takip etmek zordur. Ancak güncel film haberlerini takip etmek isterseniz sizlere hizmet veren son derece iyi platformlar bulunuyor. En güncel filmlerden puanı en yüksek filmlere kadar sizlere her

detayın sunulduğu bu ortamlarda zevkinize hitap eden bir yapım bulabilmek mümkün hale geliyor.

Boş Vakitleri Değerlendirebileceğiniz Filmler

Kalite standartları son derece yüksek olan filmlerin tüm bilgilerine hızlı şekilde erişmek zamandan yana büyük

bir tasarruf elde etmenizi sağlar. Çünkü film seçme sürecinde kişiler bazen çok uzun zaman harcamak zorunda kalabiliyorlar. Böyle zamanlarda rehber niteliğinde film listelerini incelemek daha pratik şekilde en kaliteli yapımları bulmanıza yardımcı oluyor. Romantik, komedi, macera ve gerilim gibi farklı kategorilerde

düzenlenmiş film listeleri sizlere çok keyifli anlar geçirebilme olanağı vaat ediyor. Güzel bir film arayışındaysanız ya da sinema dünyası gibi konulardan haberdar olmak istiyorsanız https://jetbilgiler.com/ adresinden her zaman yararlanabilirsiniz. Kalite standartları yüksek bir platform olarak sizlere her zaman en iyi filmleri sunuyor. Adresten her zaman güncel filmleri takip edebilirsiniz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
26 Aralık 2020 Cumartesi, 16:00
Şikayet Et Detayını Göster
Uyumsoft Nedir? E-Fatura ile Kolay İşlem

Uyumsoft firmaların dijital çözüm ortağı olarak faaliyet yürütmektedir. Gerekli mevzuatlar ve kanunlar çerçevesinde gereken tüm işlemleri yapma yetkisine sahip firmamız ile sizler de işletmelerinizin dijital konularda hizmet almasını ve daha profesyonel şekilde yola devam etmesini sağlayabilirsiniz.

En önemli dijital dönüşüm işlemlerinden bir tanesi e-faturadır. E-fatura ile şirketinizin çıktı almasını engelleyebilir ve çıktı ve benzeri masraflardan kurtulabilirsiniz. Firmamız sizlere bu konuda destek vermekte ve işletmenizin e-dönüşüm şartlarına uymasını sağlamaktadır. Tüm bu işlemleri alanında uzman ve deneyimli personellerimiz gerekli mevzuat kapsamında sizler için yerine getirecektir.

E-Fatura Dönüşümü

Belirlenen limitlerin üstünde işlem hacmine sahip firmaların e-fatura mükellefi olmaları gerekmektedir. Uyumsoft e-Fatura konusunda, kanunun ilk çıktığı ve uygulanmaya başladığı günden bu yana firmaların ve işletmelerin yanında olmaktayız.

E-fatura?nın kolaylıklarını yaşamak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Tüm işlemler gerekli mevzuatlar çerçevesinde yapılmaktadır. Bunların yanında çeşitli hizmetleri ile sizlerin işlemlerinin kolay olmasını sağlamaktayız. 10 yıl gibi saklama süresi ve daha birçok konuda sizlere hizmet vermekteyiz.

E fatura işlemleri zorunlu olan işletmeler için hizmet vermekteyiz. Ancak zorunlu olmayan işletmelerin de geçiş sürecinde yanında olmaktayız. Tüm bu hizmetler ve daha fazlasından yararlanmak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. İstediğiniz zaman iletişime geçebileceğiniz sitemiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Yapılması gerekenlerin hepsi ilgili mevzuatlar çerçevesinde yapılmakta ve sizler için yerine getirilmektedir.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
22 Aralık 2020 Salı, 12:01
Şikayet Et Detayını Göster
Cilt Lekelerini Temizlemenin Kolay Formülü

Cilt üzerinde belirli dönemler bazı etkenlere bağlı olarak lekeler çıkabilir. Bu da görünüşünüzü olumsuz olarak etkiler. Bunun önüne geçebilmek için özel ürünler kullanmanız yararınıza olacaktır. Seçtiğiniz ürünün derinlemesine bir temizlik yapması ve cildinizin nem dengesini ayarlaması gerekir. Bunun için en doğru

seçim Dermatech karma ve yağlı ciltler için temizleme jeli ideal bir seçim olacaktır. Bitki özlü olması cilt üzerinde oluşan yağ tabakasının da ortadan kalkmasına destek sunar. Bu ürün düzenli kullanım içinde uygunluk taşıyor. Cilt temizleme jeli içeriğinde yer alan vitaminlerle de cildi besler ve canlılık kazanmasına yardımcı olur.

Cilt Üzerindeki Lekelerden Kolay Kurtulma

Cilt üzerinde bulunan lekelerin yok edilmesi için kullanılacak olan ürünler arasında Dermatech 30 SPF Leke Kremi ön plana çıkıyor. Leke görünümünü azaltıcı özelliği sayesinde aktif bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca güneşin oluşturduğu lekelere karşı da oldukça güçlü bir formüle sahiptir. Bundan dolayı güvenle tercih edilebilir. Leke kremi cildin nem dengesinin oluşmasına yardımcı olduğu gibi besleyici özelliği ile de kullanıcısın yardımcı oluyor. Cilt üzerine sürdüğünüzde masaj yöntemi ile uygulama yapmanız yeterli olacaktır. Ürünü düzenli olarak kullandığında kısa sürede etkisini gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca yaşlanmaya bağlı olarak ortaya çıkan leke ve benzeri etkenlerde de katkı sağlıyor. Sizde tercih ederek sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
6 Aralık 2020 Pazar, 14:17
Şikayet Et Detayını Göster
Hasta Bakıcı Hizmetleri Nereden Alınır

İnsanların yardıma ihtiyacı olduğu anda Yelken Danışmanlık sizlere sunduğu hizmetlerle hayatınızı kolaylaştıracaktır. Yaşlılarımız bizim en değer verdiğimiz kişilerdir. Anne ve babalarımıza ihtiyaçları olduğunda yeterli bakımı sunamıyor olabiliriz. Çalışma ortamı ve diğer sorumluluklarımız onlarla ilgilenmemizi kısıtlıyor olabilir. Tam da bu anda yaşlı bakıcısı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Onlara sizin şefkatinizle yaklaşım

gösterecek isterseniz ev ortamında isterseniz hastanede refakatçi olacak yardımcı tarafımızca sağlanmaktadır.

Herhangi bir yakınınızın hastanede kalması gerektiği durumlarda sizlerin ona refakat etmesi zor bir hal alıyorsa sizlere hasta bakıcı temin edebiliriz. Böylelikle sizler onun yanında olamadığınız zamanlarda hastanızın her türlü ihtiyacında, taburcu olana kadar hastanızla büyük bir titizlikle ilgilenecek ve ona gerekli olan hizmetleri bakıcı

sağlayacaktır. Bazı durumlarda evinizde yatılı bakıcı ihtiyacı da hissedebilirsiniz. Gece ya da gündüz fark etmeksizin bakıma ihtiyacı olan kişi yatalak olsun ya da olmasın yatılı bakıcıyla hem kendini moral olarak daha iyi

hissedecek hem de bütün ihtiyaçları günün her anında karşılanacaktır.

Yelken Danışmanlık ve Bebek Bakıcılığı

Çalışan anneler bebekleri olduğu zaman bir süreliğine doğum iznine ayrılırlar. Bu sürede bebeğin bakımını kendileri üstlenirler. Ama bu süre bittiğinde ne yapacakları konusu onların devamlı düşüncelerinde yer almaktadır. Bebeğinize sizin gibi bakacak, anne şefkatiyle yaklaşacak bir yardımcı bulmak tarafımızca

sağlanmaktadır. Bebek bakıcısı hizmetimizden faydalanarak işinde uzman, deneyimli ve sizin aradığınız kriterlere uygun kişiyi temin edebiliriz.

Hangi yaş grubunda olursa olsun çocuklarınızın hem bakıma hem de eğitime ihtiyacı bulunmaktadır. Onunla oyunlar oynayacak, ihtiyaçlarını giderecek aynı zamanda da gelişimine katkı sağlayacak Nepalli bakıcı, bünyemizde sizlere sunduğumuz hizmetlerden bir tanesidir. Bu sayede çocuğunuz şefkatle ve

titizlikle büyütülürken farklı bir dil öğrenme gibi eğitimin içerisine de girebilir. Yelken Danışmanlık hayatın her döneminde bakıma ihtiyacı olan ve sizler için canınızın bir parçası olan canlara faydalı olacak kişileri temin

ederek içinizin rahat olmasını sağlamaktadır.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
aslihancaka
24 Ekim 2020 Cumartesi, 00:15
Şikayet Et Detayını Göster
Mobil Uygulama Yaptırmak

Kullanımı günden güne artan ve hayatımızı kolaylaştıran mobil uygulama yazılımları geliştirmek için ilk olarak

hedef kitlenizi belirleyin. Günümüzün olmazsa olmazlarından biri olan Mobil Uygulamalar, hayatımızın her alanında, yaşamımızı kolaylaştırıyor. Mobil Uygulama kullanımı günden günde hızlı bir şekilde artıyor. Farklı firmalar kullanıcılarının, müşterilerinin veya çalışanlarının hayatlarını kolaylaştırabilmek için mobil uygulamalar öne sürüyor. İyi ve kaliteli bir mobil uygulama yazılımı için hız ve güvenlik çok önemlidir. Kullanıcıyı yarı yolda bırakan uygulamanın bir alternatifi vardır ve kullanıcı hemen tercihini değiştirebilir. Uygulamayı, gereken tüm güvenlik testleri yapıldıktan sonra kullanıcılara sunmak gerekir. İyi bir uygulama, işi bilen kişilerce yapılmalı ve beklentilere cevap verecek şekilde tasarlanmalıdır. Hedef kitle ne ister, bu uygulamayı nasıl kullanır, sorularının yanıtı gerekirse anketlerle desteklenir. Ayrıca her iş sektöründe olduğu gibi rakip takibi önemlidir.

Rakiplerin yaptıklarının daha üstünde olmak için onların ne yaptığı mutlaka takip edilmelidir. Bununla beraber her yönden mükemmel olduğuna inandığınız bir uygulama ortaya koyduğunuza da inanıp da gereken talebi görmüyorsanız burada da yine bir sorunla karşı karşıyasınız demektir. Bu da uygulamanın yeterince reklamının

yapılmamış olmasıdır. Tanıtım yapılmalı, tanıtımda özel içerikler kullanılmalı, sosyal medyadan aktif bir şekilde faydalanılmalıdır. Uygulama görünür olmalı ve hedef kitleye kolaylıkla ulaşmalıdır.

Mobil uygulama yazılımcısı, aktif bir şekilde çalışması için geri bildirimlere, yorumlara, tenkitlere önem vermek

ve bu doğrultuda zaman zaman düzenlemelere, yeniliklere yönelmek gerekir. Bir anlamda uygulamanın kullanılırlık ve işlevselliğini güncel tutmak için uygulamanın bakımı yapılmalı ve hedef kitleye yenilikler sunularak kullanıcıların uygulamadan uzaklaşması önlenmelidir.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Forum'dan Seçmeler