Emre4824

Erkek Muğla

Bu üyenin kişisel bilgilerini görmek için üye olmanız gerekmektedir.
Emre4824
4 Kasım 2021 Perşembe, 12:16
Şikayet Et Detayını Göster
Vazife malülü

İyi günler herkese babam 2001 yılında tedaş tan iş kazası sonucu vefat etti devlette ki çoğu haklarımızdan faydalandık. Vazife malülü diye Geçiyor. Fakat şöyle bişey duydum devlet sektöründe iş kazası dolayısı ile vefan eden kişinin eşi veya çocuklarından birinin devlet sektörlerinde iş önceliği olduğunu duydum. Memurlukta önceliğim var mı? bunun la ilgili çok araştırdım ama elle tutulur bir şey bulamadım aynı durumda olan veya olmayıp bilen biri varsa yardımcı olabilir mi ne yapmam gerekir öğrenmek için yada kiminle irtibata geçebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

3 Yorum
İissot Vazife malulü geçiyorsa kapsamında neler var ona bakın 4 Kasım 2021, 12:20
Tüm Yorumları Göster
Emre4824
10 Aralık 2018 Pazartesi, 14:34
Şikayet Et Detayını Göster
İş kazası

Babam 2001 senesi devlet bünyesinde(TEDAŞ) iş kazasından dolayı vefat etti aileden herhangi birinin dilekçe ile devlet bünyesinde iş verilebildiğini duydum ama Aslı var mı bilmiyorum bu konuda nereye başvuruda bulunabilirim veya nereden daha güvenli bilgi alabilirim.üniversite mezunuyum bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam