Advertisement

Gokhan Kuloglu

Erkek İstanbul

30 Mart 2020 tarihinde üye oldu, Genel İdari İşler / Yönetim, 29 yaşında
Gokhan Kuloglu
24 Şubat 2021 Çarşamba, 10:14
Şikayet Et Detayını Göster
Anadolu İş Güvenliği

İş güvenliği, iş yerinde işlerin ilerlemesi esnasında farklı sebeplerden meydana gelen, kişilerin sağlığına zarar gelebilecek nedenlerden muhafaza edilmek amacıyla uygulanan sistemli ve bilimsel çalışmalar olarak adlandırılır. Kısaca İSG de denilen iş sağlığı ve güvenliği ile çalışanların hakları korunmuş olur.

İSG?nin Amacı Nedir?

İş güvenliği firmaları ilk olarak öncelikli amacı, işçilerin güvenliğini sağlamaktır. Çalışanları her türlü anlamda ruh ve beden bütünlüğünün bozulmaması için vardır. İş yerinde üretim güvenliğinin sağlanması ile verimli çalışma meydana gelir. Bu çalışma özellikle ekonomik açıdan çok önemlidir.

Kadıköy iş güvenliği firmaları iş güvenliği konusunda herhangi bir iş kazalarında ya da güvensiz ve sağlıksız çalışma ile meydana gelebilecek makine sorunları, yangın ve patlama durumları gibi yönetimi olumsuz etkileyecek sorunların oluşmaması için çaba gösterir.

İstanbul OSGB firmaları amaçlarından da anlaşıldığı üzere iş güvenliği çok taraflı bir çalışma yaparak böylelikle, çalışanların sağlık ve güvenlik haklarını korumuş olurlar. Bu kuruluşların çalışma alanı ise bütün iş dallarını

kapsamaktadır.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Gokhan Kuloglu
23 Şubat 2021 Salı, 23:32
Şikayet Et Detayını Göster
En Kaliteli Juul Pod Çeşitleri

Juul, elektronik sigara alanında kısa dönemde yer alıyor olmasına karşın, kapalı sistem elektronik sigaralar grubunda hızlı şekilde yükselmiş benzeri olmayan bir marka olmuştur. Sürekli olarak açık satılan elektronik sigaralarda likiti bitince elektronik sigaraya kişi kendisi likit doldurur. Juul ile sigara dalına gelmiş olan en büyük avantaj, kapalı sistem adı verilen yani doldurma işlemi bulunmayan kartuş düzenine geçiş sağlanmıştır.

Kişilerin arzu ettiği kartuşu seçip alete yerleştirerek işlem tamamlanmış olacaktır. Aliminyum bir yapıya sahip olan Juul, mıknatıslı alt bölüm sayesinde aletin şarj edik esi oldukça kolaydır. Juul, nefes sensörleri ile ayrıca bir tuşa ihtiyaç kalmadan kullanılabilir olması ile çokça tercih sebebi olmaktadır.

Juul Türkiye olarak,en güvenilir online alışveriş sitesi ile hizmet vermekteyiz. Jood pod çeşitleri ve cihazı satışı yapan sitede kapıda ödeme imkânı da bulunmaktadır. Hızlı ve kaliteli alışveriş güvencesi ile hemen sipariş verebilirsiniz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Gokhan Kuloglu
26 Aralık 2020 Cumartesi, 15:48
Şikayet Et Detayını Göster
Tomya Nedir? Kripto Para Yatırım

Kripto para her geçen gün hayatımızda yer almaya devam etmektedir. Çıkış şekli ve kullanım amacı ile normal paralardan ayrılan kripto paraların en büyük özelliği herhangi bir otoriteye bağlı olmaması ve neredeyse her geçen gün yükselmektedir. Ancak bu tür durumlara rağmen güvenilir kripto para alım satımı da oldukça önemlidir. Bu noktada güvenilir kripto para Tomya ailesi olarak hızlı ve kolay ara yüz ile kullanıcıların rahat bir şekilde yatırım yapmasını hedeflemekteyiz. Bunun yanında yedi gün yirmi dört saat iletişim ile hızlı bir şekilde sitemiz ile iletişime geçebilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Kripto para konusu herkesin dikkat ettiği ve çekindiği konulardan biri olmaktadır. Tomya olarak kullanıcılarımızın yatırımlarının güvende olması için gerekli tüm çalışmaları yapmaktayız. Gerekli altyapıyı sağlayan firmamız ile sizlerde kripto para işlemlerine başlayabilirsiniz.

Kripto para borsası konusunda yükselen değerlerden olan sitemiz ile kısa sürede yatırım yapmaya başlayabilir ve yatırımlarınızı kazanca dönüştürebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece sitemize girmek ve gerekli işlemleri yapmak. Yatırımlarınızın ve kişisel bilgilerinizin güvenliğinin sağlanması işlemlerinin hepsi alanında uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Gokhan Kuloglu
24 Aralık 2020 Perşembe, 21:28
Şikayet Et Detayını Göster
Dizi Film izleme uygulama önerisi

Arkadaşlar uzun zamandır kullandığım İzlemedim android uygulaması ile filmleri ve dizileri reklamsız ve kesintisiz izliyorum. Çocuklar için animasyon filmleride mevcut. Valla Netflix ve Blutv de olan tüm özellikler İzlemedim android uygulamasındada var.

Hergün yeni film ve diziler ekleniyor. İzlemeye devam et özelliği var. Çevrimdışı izleme özelliği var.

Tüm film ve dizilerde çift dublaj var. (Hem Türkçe Hem İngilizce) Hepsinde altyazı var. Var da var. İndirin beğenmezseniz kaldırabilirsiniz. Ücretsizdir.

Uygulama linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlemedimandroidapp

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Gokhan Kuloglu
8 Aralık 2020 Salı, 20:12
Şikayet Et Detayını Göster
Knight Online Item Alışverişinde Yardımcı Olurum

Arkadaşlar Knight Online oyununda Altar server da, elit item alıp satıyorum. Gold bar arayanlar ve diğer elit item kasmak isteyenler iki arkadaş arasında da güvenilir bir şekilde alışveriş yapmaları için aracılık yapabilirim. İtem alışverişi yaparken aracılara para vermenize gerek yok, gelin yardımcı olayım. Buradan haberleşebiliriz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
İnternetin En Eğlenceli Sitesi Belli Oldu

İnternet dünyasında birçok web sitesi bulunuyor. Bu siteler sundukları bilgiler ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Kullanıcılar eğlenmek amaçlı da sitelerden yararlanarak zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebiliyor. Bu siteler arasında ön plana çıkan ise wolldex.com olarak karşınıza çıkıyor. Web sitesi diğer platformlardan başka olarak kendine özgü tasarımı ve içeriği ile eğlenceli bir an geçirmenize destek sunuyor. Mizah sitesi odaklı olan web sitesinde ilişki dünyasından oyunlara kadar geniş bir seçenek bulunuyor. Kahkahaya doymak ve farklılık yaşamak isteyenler için ideal bir seçim olacaktır.

Mizah Anlayışınız Değişecek

Eğlence sitesi olmasının yanı sıra gündemden de mizahi detayları paylaşması kullanıcıların daha çok eğlenmesine imkan sağlıyor. Kadın ve erkek dünyasında yapılan mizahi çalışmalar ise mutlaka görülmeye değerdir. Sitenin video dünyası da bir o kadar geniş. Birbirinden ilgin videolar ile doyumsuz bir an yaşayabilirsiniz. Gif ve video paylaşım yapmanıza da yardımcı olan site diğer kullanıcılar ile etkileşim kurmanıza da imkan tanıyor. İnternetin en iyi eğlence sitesi olmasının yanı sıra profesyonel tasarımı ile

sizde etki bırakacaktır. Sizde yapılan paylaşımları takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

Oyunlarla ilgili yapılan mizahi paylaşımlar da oldukça rağbet görüyor. En güncel oyunların mizahi tasarımları

tebessüm etmenize yardımcı olacak. Sizde bu sitenin ayrıcalığını yaşayabilir ve internette farklı bir gün geçirebilirsiniz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Gokhan Kuloglu
24 Ekim 2020 Cumartesi, 00:29
Şikayet Et Detayını Göster
Otel Fiyatı ve Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

Tatile gitmeyi planladığınız zaman karar vermeniz gereken en önemli ayrıntı nerede konaklayacağınızdır. Ancak bazı noktaları göz önünde bulundurmanız, hayal ettiğiniz gibi bir tatil geçirmeniz açısından oldukça önemli. Eğer tatil planınınızda otelde konaklamak varsa, hangi otel tercih etmeliyim sorusu gündeminiz olacaktır.

Bir otelde hem eğlence hem de dinlenme aktiviteleri için en önemli etmenler ve oteli tercih ederken kontrol etmeniz gereken bazı noktalar nelerdir?

Bir otelin seçiminde belki de en önemli konulardan bir tanesi, otelin sahip olduğu konsept. Her konsept, sizlere farklı şeyler sunabilir yahut bu konseptler seviye seviye ilerleyebilir ve üst seviyelere çıkıldıkça, daha farklı hizmetler sizleri karşılayabilir.

Günümüzde en çok tercih edilen oteller, denize sıfır oteller oluyorlar ve bunun şüphe yok ki iki temel sebebi var. Birincisi, deniz manzaralı odaların eşsiz bir dinlenme hissi sağlaması ve sabah uyandığınızda masmavi bir denize karşı gözlerinizi açmanın verdiği tarifsiz mutluluk. Bir ikincisi ise elbette denize rahatça girebilmek. Denize sıfır oteller tercih etmeyen tatilcilerin genelde otele ait servisler aracılığı ile sahillere götürülmesi söz konusu olsa da; genelde bu ikinci tercih olarak düşünülmekte.

Otel seçerken dikkat edilmesi gereken şeylerden bir diğeri de otelin çocuk dostu mu yoksa yetişkin oteli mi olduğunu muhakkak kontrol etmek. Örneğin, ailecek bir tatil planlıyorsanız ve bu bağlamda çocuklarınız da mevcutsa; yetişkin oteline rezervasyon yaptırmak pek de doğru olmayacaktır. Özellikle çocuklu ailelere yönelik hizmet veren çocuk dostu oteller, ailece tatile çıkacak konukların tercih etmesi gereken tesislerdir. Bu tip otellerde çocuk havuzları, çocuk kulüpleri, çocuklara yönelik etkinlikler ve hatta çocuklar için özel restoranlar dahi bulunmaktadır.

Günümüzde pek çok otelin özellikle tatil sezonlarında havuzlarında problemler oluşabiliyor ve bunlar havuzun sayısına ve kalitesine bağlı olabiliyor. Bu sebeplerden, mutlaka otelinizin havuzlarına dair bilgiler alın.

Otel Fiyat üzerinden aramalarınızı gerçekleştirebilir ve erken rezervasyon fırsatlarından hemen yararlanarak

indirimli tatil yapabilirsiniz!

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Gokhan Kuloglu
5 Ekim 2020 Pazartesi, 11:04
Şikayet Et Detayını Göster
Dinlebi Sesli Kitap Uygulaması

Dinlebi bütün alışkanlıkların üstünü çizecek nitelikte tabiri caizse ezber bozan bir sesli kitap uygulamasıdır. Sürekli gelişen teknolojiden kitap okuma alışkanlıkları da gerektiği kadar nasibini almış ve sesli kitap uygulaması

fikri doğmuştur.

Sesli Kitap Uygulaması Nedir?

Uygulama için teknolojinin yeni bir sonucu dememize rağmen aslında fikir çok da yeni bir fikir değildir. Başlangıç şekli görme engellilere kitap okuma zevkini yaşatmak amacıyla başlamıştır. Görme engellilerin kendi alfabeleri ile basılmış kitap sayısının yeterli çeşit ve sayıda olmaması nedeniyle sesli kitap uygulaması fikri ortaya çıkmıştır. Bir kitabın yüksek sesle okunarak ses kaydı alınır ve sesli kitap haline getirilerek okuyucu ? dinleyici ile buluşturulur. Çok kullanışlı bir yöntem olan bu uygulama günümüzde sadece görme engelliler tarafından kullanılmamaktadır.

Toplum olarak maalesef kitap okuma alışkanlığımız çok da yeterli değildir. Sesli kitap uygulaması ile insanlara kitap sevgisi aşılamış olması uygulamanın faydaları arasında yer almaktadır. Akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz android ve ios işletim sistemlerine uyumlu olan sesli kitap uygulaması sayesinde istediğiniz birçok türden edebiyat eserini hatta masalları bile dinleme şansına ulaşabilirsiniz. Araba kullanırken, yemek yaparken, spor yaparken yani aklınıza gelebilecek her şekilde her türlü kitap artık bir kulaklık kadar yakınınızda. Kitap okumak kadar etkili olan ve dinleme esasına dayanan sesli kitap uygulamasının yerli uygulama olması bizim açımızdan oldukça sevindiricidir. Daha çok eser bu sayede daha çok kitapsevere yer ve mekan tanımaksızın ulaşmış olmaktadır. Yepyeni bir kitap okuma uygulaması için app.dinlebi.com.tr adresini ziyaret

edebilirsiniz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Gokhan Kuloglu
6 Temmuz 2020 Pazartesi, 21:41
Şikayet Et Detayını Göster
Tunçbilek'te Elektrik Santrali İsyanı

Kütahya?nın Tavşanlı ilçesine bağlı Tunçbilek beldesi halkı, bölgedeki Tunçbilek Santrali?nin bakanlık talimatlarına uymayarak çalıştırıldığını öne sürerek, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı?na teslim edilmek üzere imza topladı.

?Çevre yatırımları eksik olan ve Dry Sorbent Injection sistemini kurduğunu söyleyen ancak bu sistemi işletmeyen Çelikler Orhaneli Tunçbilek Elektrik Üretim A.Ş. ne 04.06.2020 tarihinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından geçici faaliyet belgesi verilmiştir? ifadelerine yer verilen dilekçe kapsamında adı geçen şirketin, Bakanlığın getirdiği talimatlara uymayarak Tunçbilek Santralını çalıştırmakta olduğu ve bacalarından yüklü miktarda kül bıraktığı iddia edildi.

Bunun sonucunda Tunçbilek Beldesinin havasının olumsuz ve sağlığa zarar verici şekilde kirletildiği dile getirilen dilekçe metninde, bu sebeplerle Bakanlık tarafından verilen geçici çalışma belgesinin iptal edilmesi ve denetimlerin de gerçek anlamda sağlanmasını istendi.

Metnin devamında şu ifadelere yer verildi:

?Aşağıda imzaları bulunan Tunçbilek?te yaşayan çevre halkı olarak Temiz havanın bizlerin de hakkı olduğunu, artık gökyüzünü mavi görmek istiyor ve en önemlisi sağlığımız açısından tehlike arzeden bu durumun düzeltilmesini yüce makamınızdan saygılarımızla arz ederiz.?

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Forum'dan Seçmeler