Gokhan Kuloglu

Erkek İstanbul

30 Mart 2020 tarihinde üye oldu, Genel İdari İşler / Yönetim, 30 yaşında
Juul Nasıl Kullanılır?

Juul cihazlarının en büyük özelliği pratik kullanım imkanı sunmasıdır. Kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Juul, kendi kategorisinde kendine ait özgün bir çizgisi olan ve üst segment kalite standartlarına uygun bir şekilde, Amerika Birleşik Devletleri?nde üretilmiş olup, üretildiği ilk günden beri müşteri sayısı hızla artarak milyonlara ulaşmıştır.

Kullanıcıların göstermiş olduğu ilgi ve memnuniyet sebebiyle üretimi daima artmakta ve kalitesini korumaktadır. Juul cihazlarının ilgi görmesinin en büyük sebeplerinden biri, ayarlara ya da düğmeye gerek kalmadan kendine özel Pod?u ile çalışıyor olmasıdır. Juul cihazlarının üzerinde bulunan ışıklı gösterge panelleriyle cihazınızın şarj durumunu kontrol edebilirsiniz. Cihazınızın üzerinde beyaz ışık yanıyorsa Juul cihazınızın şarjı bitmiş demektir. Eğer ışık sarı renkte ise sarjınız azalıyor.

Juul üzerindeki ışık yeşil ise cihazınızın şarjı doludur. Ayrıca Juul cihazınızı USB şarj aleti ile şarj ederseniz ortalama 1 saat gibi çok kısa bir sürede cihazınızın şarjı dolar. Juul siparişi verdiğinizde müşteri gizliliği esas alınarak cihazınız kapalı kutuda ve özel ambalajında adresinize gelir.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Gokhan Kuloglu
26 Nisan 2021 Pazartesi, 09:31
Şikayet Et Detayını Göster
Trendyol gibi bir site yaptırmak istiyorum arkadaşlar, maliyeti yaklaşık ne kadar olur bilgisi olan var mı? Kim yazabilir böyle bir yazılımı?

Butik için uygun maliyetli ve pazarlama özellikleri olsun istiyorum. Önerilerinize açığım.

3 Yorum
aslihancaka 15 günlük ücretsiz demoyu kullanıyorum şuan. Çok özellik var ama videoları izledim kullanımı kolaymış. Birkaç güne netleştirmiş olurum, güzel yapmışlar. 29 Nisan 2021, 17:13
Gokhan Kuloglu Anladım. Kullandınız mı acaba bu platformu önerir misiniz? 27 Nisan 2021, 15:51
songulasilbay Ben de araştırıyorum bu konuyu bir süredir. Softomi.com da buldum bir yazı, 3-4 milyon tutuyormuş. Hazır paketlerden başlamak daha mantıklı bence. 27 Nisan 2021, 15:50
Tüm Yorumları Göster
Gokhan Kuloglu
14 Nisan 2021 Çarşamba, 11:35
Şikayet Et Detayını Göster
İntgez Ne İşe Yarar?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte eğilimlerimiz sosyal medya platformlarına kaymaya başladı. İnsanlar artık sosyal medya kanallarından çok daha fazlasını talep etmeye başladı. Keyifli vakit geçirmenin yanında, kendi sosyal yaşamlarını paylaştıkları, ürettikleri ürünleri satmak için kullandıkları, çeşitli içeriklerin oluşturulduğu bir kullanım yeri haline geldi. İntgez ise Türkiye?nin bir sosyal medya ağı olup sizin isteyeceğinizden fazlasını size sunmaya hazır.

Günümüzde çeşitli sosyal medya platformlarının her birisi farklı bir özellik içermekte ve her birisi insanlar için farklı hizmetler sunmaktadır. Buna rağmen 1 tanesi ile yetinmeyiz ve 1?den çok sosyal medya ağını da kullanıp günümüzün gerçeklerinde var olmaya çalışırız. Ancak öyle bir kanal düşünün ki birçok sosyal medyada bulunan özelliği size 1 sosyal medya ağı ile sunmaya hazır.

İntgez Ne Hizmetler Sunuyor

Diğer tüm sosyal medya ağlarında bulunanlara ek olarak kolayca hesabınızın satış mağazası platformunu kurabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Hikayelerinizi sevdiklerinizle paylaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Üstelik yine aynı platform üzerinden siparişlerinizin takibini de yapabilirsiniz. Diğer insanların ne yaptığını keşfedebilir ve bir alışveriş sepeti oluşturabilirsiniz. Bu platformda hem kişisel hesap kurabilir hem de aynı hesaba işletme açabilirsiniz. Artık her şey çok daha kolay sadece intgez üyeliği aç ve 1 kez dene farkı fark et.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Gokhan Kuloglu
10 Nisan 2021 Cumartesi, 22:59
Şikayet Et Detayını Göster
Dedektör Nedir? Ne İşe Yarar?

Yer altına gönderdiği sinyallerle, değerli olarak nitelendirilen maddelerden dalgalar şeklinde

sinyallerden geri bildirim alan cihazlara dedektör denir.

Dedektörler genelde toprak altına elektromanyetik sinyaller iletir, bu sinyallerden gelen verileri kullanıcısına

değer olarak gösterir. Genelde defineciler, yer altı araştırması yapan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Dedektör türlerine göre arama amaçları farklıdır.

Kullanacağınız cihaz türleri arama isteğinize göre farklılık gösterir. Altın aramak isteyen bir kişi metal dedektörü kullanmalı iken, farklı elementler arayan kişilerin başka türlerde cihazlar kullanması gerekir.

KALİTELERİ DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR

Bazı dedektörler sadece metal olduğunu gösterirken, ayrışım özelliğine sahip olanları da vardır. (Örnek: Altın, gümüş, bronz madenlerini ayrı ayrı gösterirler.) Markalarına ve fiyatlarına göre kaliteleri değişir.

Detaylı araştırmalar yaparken cihazların özelliklerine göre bölge, hava şartları, arazi yapısı, başarı sağlamak için önemli etkenlerdir. Bazı dedektörler yağışlı ortamda bozulurken, bazıları su altında dahi arama yapabilmektedir. Amacınıza uygun olarak Arena dedektör çeşitlerine bakmakta fayda var.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Gokhan Kuloglu
18 Mart 2021 Perşembe, 17:27
Şikayet Et Detayını Göster
Pubg Mobile RP ve UC Ne İşe Yarar

Royale Pass diğer adıyla RP, Pubg Mobile sistemindeki görevleri tamamladıkça kullanıcılara puan veren ve puanlar sayesinde oyunu kazanmanızı sağlayan sistemdir. Daha önce Fortnite oynayan oyuncular rp sistemine yabancı değildir. Çünkü Pubg Mobile sisteminde de benzer bir özellik kullanılıyor. RP kazanmak yerine, aynı zamanda oyunda başarı elde etmek için rp satın al gibi yolu da izleyebilirsiniz.

Royale Pass etkinliğinde iki çeşit katılım sunuluyor. Biri ücretsiz katılım olan free; buna tamamen ücretsiz katılıyorsunuz ancak daha az ödül veriyor ve daha zor seviye atlanıyor. Bu etkinlikte diğeri ise Royale Pass Elite; daha çok daha çok ilerleme istiyorsanız buna katılmanızı tavsiye ederim. Elit görevler daha çok RP veriyor ve daha hızlı ilerliyorsunuz ayrıca daha çok ödül veriyor. Ancak Royale Pass Elite paralı ve bundan dolayı herkes geçmiyor. Elite oyunun para birimi olan Unknown Cash ile yani UC ile satın alınabiliyor.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Gokhan Kuloglu
24 Şubat 2021 Çarşamba, 10:14
Şikayet Et Detayını Göster
Anadolu İş Güvenliği

İş güvenliği, iş yerinde işlerin ilerlemesi esnasında farklı sebeplerden meydana gelen, kişilerin sağlığına zarar gelebilecek nedenlerden muhafaza edilmek amacıyla uygulanan sistemli ve bilimsel çalışmalar olarak adlandırılır. Kısaca İSG de denilen iş sağlığı ve güvenliği ile çalışanların hakları korunmuş olur.

İSG?nin Amacı Nedir?

İş güvenliği firmaları ilk olarak öncelikli amacı, işçilerin güvenliğini sağlamaktır. Çalışanları her türlü anlamda ruh ve beden bütünlüğünün bozulmaması için vardır. İş yerinde üretim güvenliğinin sağlanması ile verimli çalışma meydana gelir. Bu çalışma özellikle ekonomik açıdan çok önemlidir.

Kadıköy iş güvenliği firmaları iş güvenliği konusunda herhangi bir iş kazalarında ya da güvensiz ve sağlıksız çalışma ile meydana gelebilecek makine sorunları, yangın ve patlama durumları gibi yönetimi olumsuz etkileyecek sorunların oluşmaması için çaba gösterir.

İstanbul OSGB firmaları amaçlarından da anlaşıldığı üzere iş güvenliği çok taraflı bir çalışma yaparak böylelikle, çalışanların sağlık ve güvenlik haklarını korumuş olurlar. Bu kuruluşların çalışma alanı ise bütün iş dallarını

kapsamaktadır.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Gokhan Kuloglu
23 Şubat 2021 Salı, 23:32
Şikayet Et Detayını Göster
En Kaliteli Juul Pod Çeşitleri

Juul, elektronik sigara alanında kısa dönemde yer alıyor olmasına karşın, kapalı sistem elektronik sigaralar grubunda hızlı şekilde yükselmiş benzeri olmayan bir marka olmuştur. Sürekli olarak açık satılan elektronik sigaralarda likiti bitince elektronik sigaraya kişi kendisi likit doldurur. Juul ile sigara dalına gelmiş olan en büyük avantaj, kapalı sistem adı verilen yani doldurma işlemi bulunmayan kartuş düzenine geçiş sağlanmıştır.

Kişilerin arzu ettiği kartuşu seçip alete yerleştirerek işlem tamamlanmış olacaktır. Aliminyum bir yapıya sahip olan Juul, mıknatıslı alt bölüm sayesinde aletin şarj edik esi oldukça kolaydır. Juul, nefes sensörleri ile ayrıca bir tuşa ihtiyaç kalmadan kullanılabilir olması ile çokça tercih sebebi olmaktadır.

Juul Türkiye olarak,en güvenilir online alışveriş sitesi ile hizmet vermekteyiz. Jood pod çeşitleri ve cihazı satışı yapan sitede kapıda ödeme imkânı da bulunmaktadır. Hızlı ve kaliteli alışveriş güvencesi ile hemen sipariş verebilirsiniz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Gokhan Kuloglu
26 Aralık 2020 Cumartesi, 15:48
Şikayet Et Detayını Göster
Tomya Nedir? Kripto Para Yatırım

Kripto para her geçen gün hayatımızda yer almaya devam etmektedir. Çıkış şekli ve kullanım amacı ile normal paralardan ayrılan kripto paraların en büyük özelliği herhangi bir otoriteye bağlı olmaması ve neredeyse her geçen gün yükselmektedir. Ancak bu tür durumlara rağmen güvenilir kripto para alım satımı da oldukça önemlidir. Bu noktada güvenilir kripto para Tomya ailesi olarak hızlı ve kolay ara yüz ile kullanıcıların rahat bir şekilde yatırım yapmasını hedeflemekteyiz. Bunun yanında yedi gün yirmi dört saat iletişim ile hızlı bir şekilde sitemiz ile iletişime geçebilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Kripto para konusu herkesin dikkat ettiği ve çekindiği konulardan biri olmaktadır. Tomya olarak kullanıcılarımızın yatırımlarının güvende olması için gerekli tüm çalışmaları yapmaktayız. Gerekli altyapıyı sağlayan firmamız ile sizlerde kripto para işlemlerine başlayabilirsiniz.

Kripto para borsası konusunda yükselen değerlerden olan sitemiz ile kısa sürede yatırım yapmaya başlayabilir ve yatırımlarınızı kazanca dönüştürebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece sitemize girmek ve gerekli işlemleri yapmak. Yatırımlarınızın ve kişisel bilgilerinizin güvenliğinin sağlanması işlemlerinin hepsi alanında uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Gokhan Kuloglu
24 Aralık 2020 Perşembe, 21:28
Şikayet Et Detayını Göster
Dizi Film izleme uygulama önerisi

Arkadaşlar uzun zamandır kullandığım İzlemedim android uygulaması ile filmleri ve dizileri reklamsız ve kesintisiz izliyorum. Çocuklar için animasyon filmleride mevcut. Valla Netflix ve Blutv de olan tüm özellikler İzlemedim android uygulamasındada var.

Hergün yeni film ve diziler ekleniyor. İzlemeye devam et özelliği var. Çevrimdışı izleme özelliği var.

Tüm film ve dizilerde çift dublaj var. (Hem Türkçe Hem İngilizce) Hepsinde altyazı var. Var da var. İndirin beğenmezseniz kaldırabilirsiniz. Ücretsizdir.

Uygulama linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlemedimandroidapp

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Gokhan Kuloglu
8 Aralık 2020 Salı, 20:12
Şikayet Et Detayını Göster
Knight Online Item Alışverişinde Yardımcı Olurum

Arkadaşlar Knight Online oyununda Altar server da, elit item alıp satıyorum. Gold bar arayanlar ve diğer elit item kasmak isteyenler iki arkadaş arasında da güvenilir bir şekilde alışveriş yapmaları için aracılık yapabilirim. İtem alışverişi yaparken aracılara para vermenize gerek yok, gelin yardımcı olayım. Buradan haberleşebiliriz.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Forum'dan Seçmeler