ozankulaksizoglu

Erkek İstanbul

Bu üyenin kişisel bilgilerini görmek için üye olmanız gerekmektedir.
ozankulaksizoglu
12 Aralık 2022 Pazartesi, 22:58
Şikayet Et Detayını Göster
En Güncel Haberler

Haber Duyur çeşitli konularda gündem haberleri ile en güncel haberlere erişimi sağlar. Bu kapsamda ekonomi, spor, borsa gibi pek çok farklı alanda oluşan tüm gelişmeler ilk önce haber duyur tarafından yayınlanır. Haber duyur yazarları alanında uzman ve bu sektörde deneyimli insanlardır. Bu doğrultuda gündem haberleri konusunda herhangi yanlış bir bilgi haberler içerisinde yer almaz. Sitenin sürekli yenilenmesi ile tüm haberlere anında erişim mümkündür.

Her Alanda En Güncel Haberler

Haberler konusundaki çeşitli seçenekleri yanında pek çok servisi de bünyesinde bulundurması ile her kesime hitap eder. Bu noktada servisler arasında namaz vakitlerinden paritelere kadar her türlü konuda güncel haberlere yer verilir. Aynı zamanda foto galerisi ve video arşivi ile renkli bir site olması ile diğer siteler arasında öne çıkmayı başarır. Site düzeni karmaşadan uzak bir şekilde tüm haberlere rahatlıkla erişim için düzenlenmiştir. Bu açıdan son dakika haberlerine hızlı bir şekilde ulaşım mümkündür. Haber duyur ile son dakika haberler konusunda bilgi sahibi olmak oldukça kolaydır.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster
Sonunda Araç Satın Aldım

Avek birçok farklı markanın araçlarını satıyor. Hem binek hem de ticari araç modellerine sahip. Aynı zamanda yetkili satıcı olarak hizmet veriyor. Volkswagen, Skoda, SEAT, Audi ve Cupra marka araçların hem bayisi hem de yetkili satıcı olarak faaliyet gösteriyor. İstanbul?da oldukça fazla tercih ediliyor. Tekstilkent, Ümraniye ve Çanakkale?de yer alıyor. Belirtilen markalarda araçları satın almak istiyorsanız Avek güvenilir bir firma olduğunu söyleyebilirim. Oldukça geniş araç modellerine sahipler. Binek ve ticari araçların satışı için hem kurumsal hem de güvenilir bir firma olduğu için tercih edilebilir. Ben Volkswagen Golf marka araç aldım. Hasan bey oldukça ilgilenmişti Ümraniye şubesinde.

0 Yorum
Tüm Yorumları Göster